000100
Hallo, wij zijn Something Big
makers van digitale ervaringen
skip
makers van digitale ervaringen
Met onze kennis, techniek en creativiteit
nemen we onze klanten mee...
...op weg naar online succes
Hoe ziet jouw toekomst er uit?
skip

V. Mensen

Onze pioniers

Bouwers waar je op kunt bouwen

Dick Gennissen Partner en adviseur dick@somethingbig.nl 0031 6 4801 7013
Dick Gennissen Partner
Wesley da Silva Partner en technisch architect wesley@somethingbig.nl 0031 6 1234 5678
Wesley da Silva Partner
Koen Hachmang Creative lead koen@somethingbig.nl
Koen Hachmang Designer
Mannus Menting Creative Developer mannus@somethingbig.nl
Mannus Menting Developer
Jens Oomen Developer
Sander Stembert Projectmanager sander@somethingbig.nl
Sander Stembert Projectmanager
Gerrit van Bommel Creative lead verpakkingsontwerp gerrit@blikvangers.nl
Gerrit van Bommel Designer