000100
Hallo, wij zijn Something Big
makers van digitale ervaringen
skip
makers van digitale ervaringen
Met onze kennis, techniek en creativiteit
nemen we onze klanten mee...
...op weg naar online succes
Hoe ziet jouw toekomst er uit?
skip

V. Mensen

Onze pioniers

Bouwers waar je op kunt bouwen

Gerrit van Bommel Senior designer gerrit@blikvangers.nl
Gerrit van Bommel Designer
Dick Gennissen Partner en adviseur dick@somethingbig.nl 0031 6 4801 7013
Dick Gennissen Partner
Wouter Greveling Designer wouter@blikvangers.nl
Wouter Greveling Designer
Koen Hachmang Creative lead koen@somethingbig.nl
Koen Hachmang Designer
Mathijs Litjens Creative Developer mathijs@somethingbig.nl
Mathijs Litjens Developer
Luke van der Loop Back-end Developer luke@somethingbig.nl
Luke van der Loop Developer
Wesley da Silva Partner en technisch architect wesley@somethingbig.nl 0031 6 4171 5780
Wesley da Silva Partner
Sander Stembert Projectmanager sander@somethingbig.nl 0031 6 5534 0172
Sander Stembert Projectmanager
Deze website maakt gebruik van cookies

Ook wij bij Something Big maken gebruik van cookies. Deze cookies zorgen ervoor dat wij en een mogelijk derde partij www.somethingbig.nl persoonlijker en beter kunnen maken. Uiteraard heb je een keuze en die willen we je bieden. Ga akkoord of configureer wat je wilt.

Ook wij bij Something Big maken gebruik van cookies. Deze cookies zorgen ervoor dat wij en een mogelijk derde partij www.somethingbig.nl persoonlijker en beter kunnen maken. Uiteraard heb je een keuze en die willen we je bieden. Ga akkoord of configureer wat je wilt.