000100
Hallo, wij zijn Something Big
makers van digitale ervaringen
skip
makers van digitale ervaringen
Met onze kennis, techniek en creativiteit
nemen we onze klanten mee...
...op weg naar online succes
Hoe ziet jouw toekomst er uit?
skip

V. Mensen

Onze pioniers

Bouwers waar je op kunt bouwen

Gerrit van Bommel Senior designer gerrit@blikvangers.nl
Gerrit van Bommel Designer
Dick Gennissen Partner en adviseur dick@somethingbig.nl 0031 6 4801 7013
Dick Gennissen Partner
Koen Hachmang Creative lead koen@somethingbig.nl
Koen Hachmang Designer
Luke van der Loop Back-end Developer luke@somethingbig.nl
Luke van der Loop Developer
Mannus Menting Creative Developer mannus@somethingbig.nl
Mannus Menting Developer
Wesley da Silva Partner en technisch architect wesley@somethingbig.nl 0031 6 4171 5780
Wesley da Silva Partner
Sander Stembert Projectmanager sander@somethingbig.nl 0031 6 5534 0172
Sander Stembert Projectmanager
Wouter Greveling designer wouter@blikvangers.nl
Wouter Greveling Designer